Hasta ve Yaşlılara Bakıcılar

Hasta ve Yaşlılara Bakıcılar

Hasta bakıcı hizmetimiz; hastane ya da ev ortamında bulunan hastanın düzenli olarak kontrolünün yapılması, temel ihtiyaçlarının giderilmesi, doktor tavsiyeleri yönünde bakımın yapılması ve sağlık sorunu ile ilgili olarak, doktorun belirttiği tedavi ilaçlarının düzenli olarak alımının sağlanmasını amaçlamaktadır. Hasta bakım hizmetimiz aynı zamanda yaşlı ve kendi temel ihtiyaçlarını gidermekte zorluk çeken bireylerimiz için de sunduğumuz bir hizmettir.

Değer verdiğiniz aile büyükleri ya da yakınınızın, siz günün büyük bir bölümünde ilgilenemeseniz de, sizin kadar özenli ve dikkatli bir bakım yapacak, büyüğünüzün tüm ihtiyaçlarını yerine getirmesinde yardımcı olacak birisine güvenmek istersiniz. İşte hasta ve yaşlı bakıcı hizmetimiz tam olarak bu beklentilerinize karşılık veriyor.

Hasta ve Yaşlı Bakıcı Hizmeti Neden Tercih Edilmelidir?

İş ya da özel hayatınızdan dolayı hatta bazen çok daha farklı nedenlerden dolayı, hasta olan büyüğünüze bakmak için yeterli zamanı bulamıyor olabileceğiniz gibi farklı şehirde yaşamak gibi bir durumunuz da söz konusu olabilir. Pek çok farklı sebep söz konusu olabilir. Bu durumlarda değer verdiğiniz, sevdiğiniz büyüğünüzü emanet edebileceğiniz, güvenilir bir insan olmasını istersiniz, yaşlı ve hasta bakıcı hizmetimiz; hastane ya da ev ortamı olması fark etmeden, sevdiklerinizi mutlu etmeyi ve onların tüm temel ya da özel ihtiyaçlarını karşılamayı amaç ediniyor.

Öte yandan günlük temizlik, bakım, ilaç kontrolü, yemek yeme ve diğer günlük ihtiyaçlarının da karşılanması yine bu hizmetimiz ile mümkün olmaktadır. Burada müşterilerimizin içlerinin rahat hissetmesine önem vermekteyiz. Bu nedenle bakıcılık hizmeti için tavsiye ettiğimiz personellerimiz genel olarak alanında deneyimli, hoşgörülü, yaşlıları anlayan, dinleyen, samimi, güler yüzlü, içten davranan, bilgili personeller olmaktadır. Dolayısıyla tüm beklentilerinizin karşılanacağı konusunda emin olabilirsiniz.

Hasta ve Yaşlı Bakıcı Görev ve Sorumlulukları

Bu hizmet aşağıdaki kriterleri sağlamayı amaçlamaktadır;

Hastane ortamında bakıma muhtaç, yaşlı ve hastalarınız için en iyi bakım hizmetinin karşılanması,
Ev ortamında bakıma muhtaç, yaşlı ya da hasta haldeki büyüklerinizin temel ve özel ihtiyaçlarının karşılanması,
Hastanın ihtiyaç duyduğu temiz ortamın sağlanması,
Hastaya karşı güvenilir, bilinçli davranış,
Hastanın memnuniyetini kazanma odaklı bir hizmet anlayışı,
Hastanın özel taleplerinin en iyi bir şekilde karşılanması,
Hastanın bulunduğu ortam ile ilgili genel temizlik, düzen ve işleyişin sağlanması,

gibi görevler bir bakıcının sorumluluk ve yükümlülüklerinin en önemli bir kaç tanesi olarak sıralandırılmaktadır.

Burada elbette ki müşterilerimizin beklentilerini karşılayan uygun bir bakıcı profili tercih etmeleri önemli olmaktadır. Bu nedenle danışmanlık firmamız sizlere bu alanda güvenebileceğiniz, deneyimli ve bilgili yaşlı bakıcı personelleri sunmaktadır.

Hasta Bakıcı Danışmanlık Hizmeti

Alanında yetkili ve yasal alt yapıya sahip bir hasta bakıcı danışmanlık şirketi, tam olarak beklentilerinizi analiz eder ve bu doğrultuda ihtiyaç duyduğunuz bakıcı profillerini tercihlerinize sunar. Bu doğrultuda firmamız da tamamen sizlerin beklentilerini önemsemektedir. Bakıcı personellerin samimi, deneyimli, güvenilir ve bilgili olmaları gibi önemli kriterleri göz önünde bulundurmaktayız. Bu sayede müşteri memnuniyetini sağlıyoruz.

Hasta ve yaşlı sevdikleriniz için yeteri kadar zaman ayıramıyorsanız, sizlere gözünüzü arkada bırakmayacak olan deneyimli, güler yüzlü, samimi ve sorumluluk sahibi pek çok personeli önerebiliriz. Bunun için danışmanlık hizmetini yıllardır vermekteyiz.

Yaşlılarımızın en huzurlu bir şekilde yaşaması için bulunulan ortam koşullarından, davranış kriterlerine kadar ki her bir ayrıntıyı önemsemekteyiz. Sizler büyükleriniz, sevdikleriniz için artık endişelenmeyecek ve onların mutlu olduklarını göreceksiniz. Bunu sağlamak için hizmet kalite kriterlerimize önem veriyoruz. Daha fazlası için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.