Yabancı uyruklu bir yardımcı personel niteliğindedir. Ev işlerinin beraberinde çocuklarınızın bakımını da gerçekleştirdiklerinden, bir yardımcı arayan ailelerin tercih ettikleri profillerinden bir tanesidir. Çok fazla tercih edilmelerinin sebebi hem fiyat bakımından hem de verimlilik bakımından çok iyi olmalırıdır.
Yabancı yardımcı kadınlar genellikle Azeri, Gürcü, Türkmen, Özbek uyruklarındandırlar. Tercih edilecek yardımcı personel için en çok dikkat edilmesi gereken çalışma izni ve diğer yasal koşulların tamamına sahip olması gerekmektedir. Bu koşullar genel olarak sağlayıcı firma tarafından yapıldığı için ev sahiplerinin güvenilir bir firma tercih etmeleri gerekmektedir.

Neden Yabancı Yardımcı Kadın Tercih Edilmelidir?

Yabancı yardımcı kadın tercih etmek beklenti ve sebepler kişisel olabilmektedir. Genel olarak neden tercih edilmesi;
• Bakıcılık ve yardımcılık konusunda oldukça istekli ve becerikli
• Fiyat konusunda oldukça esnek
• Evinizin genel işlerinin yanı sıra çocuklarınızın bakımı için de güvenebilir
• Titiz ve temiz çalışır
• Ev içerisindeki bulunan çamaşır, bulaşık, yerleri ve camları silme, yemek yapma ve temizleme gibi işleri eksiksiz ve aksatmadan yerine getirirler.

Profesyonel Yabancı Yardımcı Bayan

Profesyonel olarak işini yapabilecek deneyim, bilgi ve kabiliyete sahip bir yardımcı bayan, sizin her zaman eliniz ayağınız olacaktır. Ev içerisindeki tüm işleri üstlenecek ve sizin yükünüzü hafifletmiş olacaktır. Eşyalarınızın güvenliği ve çocuklarınızın bakımı gibi konularda da endişeleriniz olmayacaktır. İşine bağlı çalışan yabancı yardımcı kadın siz çok büyük kolaylık sağlayacaktır.
15 yılı aşkın tecrübemizle yabancı yardımcı kadın konusunda hizmetinizdeyiz…