Gece ve gündüz çalışan kişilerin evlerinde bakması gereken bir de hasta varsa eve yatılı hasta bakıcı arayışına girerler.
Yatılı hasta bakıcı; gece ve gündüz hastanın her daim sağlık kontrollerini ve kişisel hijyenini sağlar.
Hastaların psikolojisinden anlayan ve hasta bakımı konusunda eğitim almış hasta bakıcılar arıyorsanız doğru yerdesiniz.
Gardenya Danışmanlığın bu noktada sizlerin sırtından büyük bir yük alacağından emin olabilirsiniz.
Uzun yıllardan bu yana verdiğimiz kaliteli hizmetler karşısında her zaman olumlu geri dönüşler alıyoruz. Ve bunu sağlamak için de elimizden gelenin en iyisini yapmak adına büyük uğraşlar veriyoruz.
Sizlerin belirlediği kriterler doğrultusunda alanında uzman yüzlerce profilden beğendiğiniz adaylar ile bir ön görüşme ayarlıyoruz.
İçinize sinmediği ve anlaşamadığınız takdirde ise sizler için farklı hasta bakıcı adayları ile başka bir görüşme ayarlıyoruz.
Yatılı hasta bakıcısı nasıl olmalıdır?
Yatılı hasta bakıcısı seçiminde dikkat etmeniz gereken en önemli madde alanında uzman ve deneyimli hasta bakıcıları seçmenizdir.
Alanında uzman ve deneyimli kişiler acil durum anlarında soğukkanlı bir şekilde hareket eder ve çözüm odaklı davranarak olaya anında müdahale ederler.
Yatılı hasta bakıcı, baktığı hastanın ilaç ve sağlık takibini aksatmaz ve sağlığı konusunda diğer aile bireylerini her daim haberdar eder.
Yatılı hasta bakıcı, hastanın psikolojisinden anlar ve hastanın sosyalleşmesi için ona yardımcı olur.
Hastaya her zaman güler yüzlü ve sabırlı bir davranış göstererek onun en rahat şekilde bakımını sağlar.
Hastaya karşı kibar ve iyi iletişim kurarak ona saygı gösterdiğini belirtir. Sadece saygı değil, hastaya sevgisini de ihmal etmez.
Hastanın bakımını sadece iş olarak görmez, ona karşı sevgisini de ihmal etmeyerek onu ailesinden biri gibi hissettirir.
Bize ulaşın
Verdiğimiz hizmetler hakkında ve istediğiniz kriterlerde yatılı hasta bakıcı bulma konusunda Gardenya Danışmanlığa ulaşabilirsiniz.
Dilerseniz telefon numaramızdan dilerseniz de e – mail adresimizden bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.
Gardenya Danışmanlık olarak alanında uzman bir ekip ile sizlerin isteklerinizi dikkatli bir şekilde dinleyip, dilediğiniz kriterlerde yatılı hasta bakıcı adaylarını bulmanıza yardımcı oluyoruz.
Diğer verdiğimiz hizmetler için de web sitemize göz atabilirsiniz.