Değerli büyüklerimizin yaşlanması ile birlikte kendi kişisel ihtiyaçlarını karşılayamaması sonucunda başvurulan bir yöntemlerden birisidir yatılı yaşlı bakıcı.
Gece gündüz demeden günün her saatinde yaşlı bireye bakmakla yükümlü ve güvenliğini sağlamak adına hizmet veren kişilerden oluşmaktadır.
Ola ki evde aile bireylerinden hiç kimse yoksa ya da aile bireylerinden birileri var fakat evde olan yaşlının bakımında zorlanıyorlarsa, aile bireyleri profesyonel bir bakıcıya gerek duyarlar.
Bu noktada ise sizlere profesyonel ve güvenilir kişiler bulmak için Gardenya Danışmanlık her zaman bir telefon kadar uzağınızda olacak.
Uzun yıllardan bu yana sizlere sunduğumuz kaliteli hizmetlerimiz ile her zaman olumlu geri dönüşler alarak bu alanda oldukça başarılıyız.
Yatılı yaşlı bakıcısı nasıl olmalıdır?
Öncelikle yatılı yaşlı bakıcısı işinin ehli ve gerekli eğitimleri almış biri olması gerekmekte. Gardenya Danışmanlığın size sunduğu birçok cvler içerisinden kriterlerinize uygun olanı seçerek adaylarla ön görüşme yapabilirsiniz.
Evinize alacağınız yatılı yaşlı bakıcının güvenilir ve sınırlarınıza saygı duyan bakıcılar olması da önemlidir.
Yatılı yaşlı bakıcılarımız alanında uzmanlardır ve deneyimleri ile sizlere büyük avantajlar sağlamaktadır.
Yüzlerinde her zaman gülümsemeyi eksik etmeyerek hastanın moralinin de yüksek tutulmasını sağlarlar.
Ayrıca yatılı yaşlı bakıcı hastanın ilaç ve sağlık takibine de dikkat eder.
Sağlığında olumsuz veya olumlu her bir durumda diğer aile bireylerine haber verir.
Bunun yanında acil bir durumda soğukkanlılığını koruyarak müdahale etmesi için çeşitli eğitimler ve sertifikalar alır.
Bunun gibi başarılı ve işini profesyonel bir şekilde yapan kişilere ulaşmak için Gardenya Danışmanlık ile iletişim kurabilirsiniz.
“Doğru işe doğru insan” prensibi ile hizmetini sürdüren firmamız istediğiniz pozisyona en uygun yatılı yaşlı bakıcısını gönderiyor.
Gardenya Danışmanlığın uzman kadrosu sizinle etkili bir iletişim kurarak ve ne istediğinizi belirleyerek sizlere alanında uzman kişiler bulur.
Bize ulaşın
Kaliteli ve profesyonel yatılı yaşlı bakıcısı gibi diğer hizmetlerden yararlanmak veya bilgi almak isterseniz telefon numaramızdan ya da e – mail adresimizden bizlerle iletişim kurabilirsiniz.
Dilerseniz de diğer hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak adına web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Bir telefon kadar uzağınızdayız.