Hasta Bakıcı
Eğer ki evdeki tüm bireyler çalışıyorsa ve evde bir hastanız varsa tercih edebileceğiniz yollardan birisi de hasta bakıcılardır.
Hasta bakıcı; iletişimi yüksek, aynı zamanda hastaya bakabilme konusunda alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Yatağa bağımlı ve kişisel ihtiyaçlarını tek başına karşılamayan birçok bireyin ihtiyaç duyduğu kimselerdir.
Bu önemli noktada hastalarınızı emanet edebileceğiniz kişiler bulmak da bir hayli zahmetli bir iştir. Bu durumda ise Gardenya Danışmanlık olarak bizler devreye girerek sizlere en doğru kişiyi buluyoruz.
“Doğru işe doğru insan” prensibi ile size en uygun hasta bakıcısını bulacağımıza gönül rahatlığı ile inanabilirsiniz.
Hasta bakıcının görevleri nelerdir?
Hasta olan birey veya bireylerin gerekiyorsa altını alma veya tuvalet ihtiyacını karşılama, yemeğini yedirme, kişisel hijyenini sağlama ve sosyalleşmesini sağlama gibi çeşitli görevleri bulunmaktadır.
Bazı hastalar ise yatağa bağımlı değil ise bu hasta bakıcı açısından daha kolaydır. Kendi ihtiyacını kendi gören hastaların yanında sadece anlaşmış olduğunuz işleri yaparak görevini tamamlamış olur.
Seçeceğiniz bakıcının da deneyimli olması oldukça önemlidir. Alanında yeterli eğitimleri almış kişilerden oluşan hasta bakıcılara ulaşmak için de Gardenya Danışmanlığa başvurabilirsiniz.
Bazı kişiler firmalar yerine çevrelerinden güzel referansı olan hasta bakıcılarını da tercih etmekte. Bu durum tamamen size kalmış bir şey. Fakat güvenliliğinden emin olmanız adına profesyonel bir firmadan talep edeceğiniz alanında uzman hasta bakıcılar, hasta ile bireyler adına daha güvenli olacaktır.
Bunun yanında hastanın sağlığında oluşabilecek olumlu veya olumsuz her bir durumdan aile bireylerini haberdar etmesi diğer önemli noktalardan birisidir.
Sizlerin belirlediği kriterlerde hasta bakıcıları bularak beğendiğiniz adaylar ile bir ön görüşme ayarlayarak bakıcılar ile konuşmanızı sağlıyoruz.
Bize ulaşın
Uzun yıllardan bu yana verdiğimiz hizmet ile her zaman olumlu geri dönüşler almaktayız. Alanında uzman ve profesyonel kadromuz ile sizlerin ne istediğinizi anlama konusunda oldukça deneyimliyiz.
Aklınıza takılan diğer sorular için dilerseniz e – mail adresimizden dilerseniz de telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.