Yabancı Çocuk Bakıcısı
Yabancı Çocuk Bakıcısı Seçimi
Aileler ya da ebeveynler çocuklarına bakıcı arama süresi boyunca pek çok farklı adayla görüşürler. Bu adaylar arasından beğenebilecekleri ve güvenebilecekleri en uygun kişiyi bulmaya çalışırlar.
Gerek yabancı bakıcılarla gerekse Türk bakıcılarla birden fazla görüşme halinde olurlar. Yabancı bakıcı tutmaya karar veren ebeveyn sayısı son zamanlarda oldukça artış göstermektedir.
Ülkemizde de yabancı çocuk bakıcı arama seviyesi oldukça yüksektir. Azeri, Moldovyalı, Gürcü, Filipinli ve Türkmen gibi çoğunluk olarak Asya ülkelerinden ülkemize gelen bu yabancı bakıcılar, birçok ailenin ve ebeveynin göz bebeği olmuş durumda.
Neden Yabancı Çocuk Bakıcıyı Tercih Etmeliyim? Bana Avantajı Ne Olacak?
Yabancı çocuk bakıcısı tercih etmenizin en fazla faydasını çocuğunuz görecektir.
Gelecek olan yabancı çocuk bakıcısı ile öncelik olarak ailenin ve ebeveynlerin anlaşmasını göz önünde tutuyoruz. Çünkü bakıcı ile dil konusunda anlaşma zorluğu yaşayanlar olabiliyor. Bu yüzden yabancı bir bakıcı seçerken iyi bir Türkçe eğitimi almış ve konuşuyor olmasını ya da İngilizce dilinde iyi olmasını göz önünde bulundurmalısınız.
Bir diğer husus olarak yabancı bir bakıcı seçmek çocuğu dil öğrenme eğilimine sevk eder, farklı dilleri görerek onları tanır ve konuşmaya başlamasına yardımcı olur. Çocuğunuzun kültür çeşitliliği bakımından kapsamlı bir insan olmasına yardımcı olacak yabancı çocuk bakıcıları, çocuklarınıza geldikleri kültürleri tanıtırlar ve çocuğunuzun sosyal olarak gelişmesine katkı sağlamış olurlar.
Sizlerin, istediğiniz kriterleri önceden belirleyip net bir şekilde kararlaştırmış olması gerekiyor.
Yabancı Çocuk Bakıcıyı Nasıl Bulurum?
Eğer yabancı bir çocuk bakıcısına karar verdiyseniz bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Sektördeki tecrübemiz gözler önündedir. Gardenya Danışmanlık olarak sizler için en iyi bakıcıyı buluyoruz. Bize istediğiniz kriterleri belirtmeniz ve taleplerinizi net bir şekilde söylemeniz yeterli olacaktır.
Güvenilir ve kaliteli bir çocuk bakıcısı arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bakıcıların eğitimleri, başarıları ve iletişim becerileri beklentinize uygun olacaktır.

Gardenya Danışmanlık
Bize mail adresimizden ve telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.
Mail: [email protected]
Telefon:
Ataşehir Ofis: 0532 430 04 32/ 0216 455 76 05
Levent Etiler Şube: 0532 430 04 32/ 0212 272 89 87