Yabancı Yaşlı Bakıcı
Hemen hemen hepimizin evinde yaşlı birer insan vardır. Günümüzde hem erkeklerin hem kadınların yoğun bir şekilde çalışmasıyla birlikte yaşlılarımızın bakımı bizler için bir hayli zor olabiliyor. İşte bu sırada hepimizin aklına bakıcı tutmak geliyor.
Tam da bu sırada Gardenya Danışmanlık olarak sizlerin karşısına yabancı yaşlı bakıcı hizmetimizle çıkıyoruz.
İşlerinde son derece özverili, profesyonel ve bilgili yabancı yaşlı bakıcılarımızla son derece kaliteli hizmetleri sizlere sunuyoruz.
Neden Yabancı Yaşlı Bakıcı Tutmalıyım?
Çünkü yabancı yaşlı bakıcılar yaşlıların ilgisini çekmekte. Farklı kültürleri, farklı dilleri, farklı yaşam tarzları ile yaşlılarımıza o yaşlarında bir macera katıyorlar. Çeşitli aktivitelerle kültür alışverişinde bulunuyorlar. Yabancı dilleri sayesinde de yaşlılarımızın hafızasını kuvvetlendiriyorlar; atalarımızın da dediği gibi “Çalışan demir pas tutmaz.”.
Tam da bu yüzden Gardenya Danışmanlık olarak, sizlerin karşısına alanında en iyi yabancı yaşlı bakıcıları çıkarıyoruz.
Yabancı Yaşlı Bakıcı Neler Yapar?
• Hastanın yeme-içme ihtiyaçlarını giderir.
• Hasta ile sohbet eder ve hastanın sosyal hayattan geri kalmamasını sağlar.
• Hastanın kişisel bakımını yapar, tuvalet ihtiyacını giderir ve gerekirse altını temizler.
• Yaşlının ilaç ve sağlık takibini yapar.
• Yaşlının sağlığındaki olumlu olumsuz her şeyi aileye bildirir.
• Acil durumlarda soğukkanlı bir şekilde hastayla ilgilenir.
• Anlaşmanız halinde ev işlerine yardımcı olur.
• Size ve hastaya saygılı olup, sınırlarınıza uyar.
Gardenya Danışmanlık, son derece profesyonel bir şekilde, sizlerin kriterlerini gözeterek yüzlerce aday arasından en iyilerini sizlerin karşısına çıkartır. Bu sayede aday ile bir ön görüşme yapabilir, size uygun olup olmadığına daha kolay karar verebilirsiniz.
“Doğru işe doğru insan” prensibi ile hareket eden firmamız, işinin ehli yabancı yaşlı bakıcılar ile çalışıyor, değerli büyüklerimizi mağdur etmemek için son derece özverili bir şekilde çalışıyor.
Bize Ulaşın
Yabancı yaşlı bakıcı hizmetimiz ve daha birçok bakım hizmetimiz için bizlere e-mail adresimizden ve telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Sizler için son derece yoğun ve disiplinli bir şekilde çalışıyor, sizlere en kaliteli hizmetler verebilmek için çabalıyoruz.
Daha fazla bilgiye ve bakım hizmetlerine web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.