Yatılı çoçuk bakıcılığı, çocuğa bakacak olan kişinin gece yatılı olarak ailenin evinde kalıyor ve gerekli hizmeti yatılı olarak sağlıyor olmasıdır.
Eve bakıcı almadan önce birçok sorunu ve yaşayabileceğiniz olası durumları göz önünde bulundurduğunuzu biliyoruz. Bu noktada sizlere en iyi ve en güvenli hizmeti vermek için çabalıyoruz. Yatılı bakıcı alacak olan ailelerin ya da bireylerin tereddütlerini en aza indirmek ve onlara talep ettikleri hizmeti kusursuz bir şekilde vermek için buradayız.
Güvenilir ve Kapsamlı Bir Bakıcı Nasıl Olmalı?
Çocuk bakıcısı seçimi esnasında çok fazla detaya dikkat ediliyor ve hiçbir konu gözardı edilmiyor. Bu konular çoğunlukla çocuğa bakacak olan kişinin şahsi özellikleri, eğitimi, donanımı ve karakteri oluyor.
• Çocuğun bulunduğu ortamın temiz olması gerekiyor. Hem hijyen hem de sağlık açısından ilk dikkat edilen yer budur diyebiliriz. Temiz bir bakıcı demek çocuğunda mevcut temizliğe alışması ve temizlik bilincinin gelişmesi demektir.
• Bir diğer hususta bakıcıya olan güvendir. Aile evden çıktığı anda aklının çocukta kalmaması ve gerekli tedbirlerin alındığını bilmek anne ve babayı oldukça rahatlatır. Bu sayede ebeveynlerde gerek iş hayatına gerekse günlük işlerine daha rahat adapte olmuş olurlar.
• Alanında uzman ve eğitilmiş kişilerin bakıcı olarak seçilmesi, hem aile ve bakıcı arasındaki iletişimi ve saygıyı hem de bakıcı ve çocuk ilişkisini sağlam tutar.
• Bakıcının aynı zamanda güler yüzlü, iletişime açık, anlayışlı ve kolay anlaşılır bir insan olması gerekir.
• Her ebeveyn işini severek yapabilen ve çocukla kusursuz ilgilenmeyi başarabilecek bir bakıcı bulmayı arzu eder.
• Ayriyetten çocukların diksiyonunun düzgün bir şekilde ilerleyebilmesi için, diksiyonu sağlam ve iletişim becerileri yüksek bir insanın işe alınması olumlu bir diğer noktadır.
Daha birçok kriter arayan ailelere kaliteli hizmeti sunmak için buradayız. Sizlere, son derece güvenilir, işinde başarılı, çocukla iletişimi yüksek ve ailenin beklentilerini karşılabilecek bakıcıları sunuyoruz.
Aklınızdaki tereddütleri en aza indirerek gönül rahatlığıyla çocuğunuzu emanet edip, aynı rahatlıkla evinizde sizinle geçinebilecek insanları gösteriyoruz. Bu alanda bizi tercih etmekten pişman olmayacağınızın garantisini veriyoruz.
Gardenya Danışmanlık
Bize mail adresimizden ve telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.
Mail: [email protected]
İletişim: Ataşehir Ofis: 0532 430 04 32 Levent Etiler Şube: 0532 430 04 32
0216 455 76 05 0212 272 89 87